Loading interface...
Loading interface...
Round 1
Time unavailable
Round 2
Time unavailable
Round 3
Time unavailable
Round 4
Time unavailable
Quarter-Final
Time unavailable
Semi-Final
Time unavailable
Final
Time unavailable
Diarmuid Early
Dave Shaw
A
Justin Sterling
Brian Montgomery
B
Joseph Michael Palisoc
Rich Mcmullen
C
Stephanie Annerose
Darren Wright
D
Adam Burnham
Norman Sheppard
E
Julie Bowden
Fernando Merino
F
Stephen Xiao
Branden Lewis
G
Stig Hedström-Cornéer
John-Erik Johansson
H
Julian Cupillari
Stephen Halligan
I
Emilie Williams
Jeff Heng Siang Tan
J
Alana Reid
Josh Moore
K
Tetsuki Ando
Cecelia Rieb
L
Joseph Jones-Jennings
Michael Ortenberg
M
Jason Moore
Nikolay Georgiev
N
Benjamin Buring
Linda Murphy
O
Pavel Kozlov
Samir Asadov
P
Michael Jarman
Tudor Banea
Q
Ivan Rico
Nazeer Slarmie
R
Alex Lee
Daniel De Mello
S
Jason Webber
Michael Aleksic
T
Jelle Hettinga
Jefferson Oliveira
U
Oskars Vainovskis
Jannik Hercksen
V
David Drury
John Opondo
W
Cesar Prieto
Eldar Radovici
X
Abhishek Jasuja
James Humpish
Y
Steyn Wolmarans
Harry Gross
Z
Andrew Berg
Tauqeer Uddin Ahmed
AA
Peter Li
Patryk Samborski
AB
Gabriela Stroj
Matthew Fried
AC
Tom Dang (AUS)
Karlheinz Weyh
AD
Max Twemlow
Victor Ogundele
AE
Igor Yengalychev
Willem Gerritsen
AF
Anup Agarwal
M Zulhairi Baba
AG
Nataly Falero
Venkata Godugula
AH
Bo Rydobon
Khaled Habib
AI
Ahmed Zidan
Pichaya Pan-Anukooln
AJ
Christopher Ashworth
Nitish Mehta
AK
Theodoros Kasianis
Will Wardle
AL
Jerry Joshua Diaz
Bohdan Yakymchuk
AM
Catherine Xu
Hesham Fouad
AN
Slobodan Djukic
Dmitrijs Lukasevics
AO
Jorge Martins
Rui Gomes
AP
Aleksandrs Goba
Vikash Bilotia
AQ
Marcel Franke
Pauls Sīlis
AR
Manav Agarwal
Dhara Shah
AS
Cheong Ng
Léo Perret
AT
Levi Bailey
Tim Roberts
AU
Tenis Lenerts
John Lim
AV
Sameer Jagetia
Adam Shults
AW
Jorge Ivan Ayala Rojas
Emīls Žubulis
AX
Pam Kirchen
Ashleigh Roberts
AY
Jae Kyun Kim
Chris Sides
AZ
Tom Dang
Filip Krerowicz
BA
Tyson Corner
Dan Johnson
BB
Steffany Ayala
Jason Sindler
BC
Erik Oehm
Konrad Schäfers
BD
Ilgar Zarbaliyev
Darren Owen
BE
Maricar Torralba
Maxim Sagaidak
BF
Olli Hamalainen
Renier Wessels
BG
Mohammed Fari
Dan Mayoh
BH
Armando Godina Carrasco
Eduardo Gonzalez Arias
BI
Adam Vlachos
Ayman Ramzy
BJ
JP Delavin
Stevenson Yu
BK
Johnson Mathias
Andrew Ngai
BL
Diarmuid Early
Brian Montgomery
BM
Joseph Michael Palisoc
Stephanie Annerose
BN
Adam Burnham
Julie Bowden
BO
Branden Lewis
Stig Hedström-Cornéer
BP
Stephen Halligan
Emilie Williams
BQ
Alana Reid
Cecelia Rieb
BR
Joseph Jones-Jennings
Jason Moore
BS
Benjamin Buring
Pavel Kozlov
BT
Michael Jarman
Nazeer Slarmie
BU
Daniel De Mello
Michael Aleksic
BV
Jelle Hettinga
Oskars Vainovskis
BW
David Drury
Cesar Prieto
BX
Abhishek Jasuja
Harry Gross
BY
Andrew Berg
Peter Li
BZ
Gabriela Stroj
Karlheinz Weyh
CA
Max Twemlow
Willem Gerritsen
CB
Anup Agarwal
Nataly Falero
CC
Khaled Habib
Pichaya Pan-Anukooln
CD
Christopher Ashworth
Theodoros Kasianis
CE
Bohdan Yakymchuk
Hesham Fouad
CF
Dmitrijs Lukasevics
Jorge Martins
CG
Aleksandrs Goba
Marcel Franke
CH
Dhara Shah
Cheong Ng
CI
Tim Roberts
John Lim
CJ
Sameer Jagetia
Jorge Ivan Ayala Rojas
CK
Ashleigh Roberts
Chris Sides
CL
Filip Krerowicz
Dan Johnson
CM
Jason Sindler
Erik Oehm
CN
Darren Owen
Maxim Sagaidak
CO
Renier Wessels
Mohammed Fari
CP
Eduardo Gonzalez Arias
Ayman Ramzy
CQ
JP Delavin
Andrew Ngai
CR
Diarmuid Early
Joseph Michael Palisoc
CS
Julie Bowden
Stig Hedström-Cornéer
CT
Stephen Halligan
Cecelia Rieb
CU
Jason Moore
Pavel Kozlov
CV
Michael Jarman
Daniel De Mello
CW
Jelle Hettinga
David Drury
CX
Harry Gross
Peter Li
CY
Gabriela Stroj
Willem Gerritsen
CZ
Anup Agarwal
Pichaya Pan-Anukooln
DA
Christopher Ashworth
Bohdan Yakymchuk
DB
Dmitrijs Lukasevics
Aleksandrs Goba
DC
Cheong Ng
Tim Roberts
DD
Sameer Jagetia
Ashleigh Roberts
DE
Filip Krerowicz
Jason Sindler
DF
Maxim Sagaidak
Renier Wessels
DG
Eduardo Gonzalez Arias
Andrew Ngai
DH
Joseph Michael Palisoc
Julie Bowden
DI
Cecelia Rieb
Jason Moore
DJ
Michael Jarman
David Drury
DK
Harry Gross
Willem Gerritsen
DL
Anup Agarwal
Christopher Ashworth
DM
Dmitrijs Lukasevics
Tim Roberts
DN
Sameer Jagetia
Jason Sindler
DO
Renier Wessels
Andrew Ngai
DP
Joseph Michael Palisoc
Jason Moore
DQ
Michael Jarman
Harry Gross
DR
Anup Agarwal
Tim Roberts
DS
Sameer Jagetia
Andrew Ngai
DT
Jason Moore
Michael Jarman
DU
Tim Roberts
Andrew Ngai
DV
Michael Jarman
Andrew Ngai
DW